Już ruszyły zapisy na kolejny Zimowy Bieg Zastępów. Sprawdź szczegóły!

MAIL KONTAKTOWY:

Każdy zastęp powinien liczyć minimum 5 członków. Bieg zostanie zorganizowany w dwóch kategoriach, zgodnie z obowiązującym w ZHP podziałem wiekowym.  harcerskiej – członkowie zastępu są harcerzami urodzonymi w latach 2001-2004, dopuszcza się uczestnictwo zastępowego urodzonego wcześniej.  starszoharcerskiej – członkowie zastępu są harcerzami starszymi urodzonymi w latach 1998-2001, dopuszcza się uczestnictwo zastępowego urodzonego wcześniej.  Jeśli zbierze się odpowiednia ilość ekip w wieku wędrowniczym zostanie utworzona dodatkowa kategoria wiekowa.

W RAMACH WPISOWEGO ZAPEWNIAMY:

 • pamiątkę dla każdego uczestnika
 • zupę na zakończenie biegu
 • pamiątkowy dyplom dla każdego zastępu
 • nagrody dla najlepszych zastępów
 • ubezpieczenie NW

WYPOSAŻENIE ZASTĘPU:

 • umundurowanie harcerskie:
  • harcerskie nakrycie głowy
 • proporzec zastępu,
 • apteczka pierwszej pomocy,
 • busola,
 • zgoda rodziców na udział w biegu,
 • przybory do pisania,
 • i wszystko co może się przydać, a nie musi.