10687105_838896032798832_3436846851590963511_n
Hufcowy Zespół Kadry Kształcącej oraz Zespół Promocji mają zaszczyt zaprosić na warsztaty „Twoja Drużyna na Facebooku”, które odbędą się 11 grudnia w godzinach 18:00-20:00 w Osiedlowym Domu Kultury „Słońce” na os. Przyjaźni 125B. Warsztaty są całkowicie darmowe! 🙂
Jeżeli chcesz dowiedzieć się:
– jak stworzyć stronę drużyny/ imprezy na Facebooku,
– dlaczego warto taką stronę tworzyć,
– do kogo i jak kierować treści,
– co to jest zasięg i jak połapać się w statystykach,
– jakie ma możliwości strona, których nie ma zwykły profil,
– jak poprawić efektywność już działającej strony,
– jakie są wymiary grafik na stronę i skąd te grafiki brać,
– jak zbierać „lajki”, „komenty” i „szery” i po co to robić,
– jak zorganizować konkurs aby był zgodny z prawem,
– jakie są alternatywy dla Facebooka,
to koniecznie przyjdź na te warsztaty! 🙂 Zaczniemy od samych podstaw, a skończymy na tajnikach, o których może nie wie nawet sam twórca fejsa! Popracujemy trochę nad naszymi fanpage’ami lub stworzymy nowe, a na koniec przejrzymy inne „social media”, które można wykorzystać do promocji Drużyny/ imprezy.
Więc jeśli chcesz prowadzić (lub prowadzisz) fanpage’a drużyny/ imprezy / czegokolwiek innego, to czuj się zaproszony! :)Warsztaty kierowane są dla wędrowników, instruktorów oraz kadry Gromad i Drużyn Hufca „Piast”Proszę tylko o wypełnienie ankiety: http://goo.gl/forms/6XDqpRv6TJZgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 grudnia. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.Warsztaty prowadzi: Anna Markiewicz
/ z-ca szefa Zespołu Promocji, przez ponad rok prowadziła fanpage ZHP Hufiec „Piast”, teraz wspiera w tym Marysię, prowadzi fanpage Harcerska Akcja Krwiodawstwa, Bańkowe Dziewczyny, Prawdziwie Zielona Szkoła – Hufiec ZHP Piast Poznań, Półkolonie w Poznaniu. Uczestniczyła w warsztatach PR LAB Kraków 2014, a we wrześniu była na praktykach w GK w Wydziale Promocji i Komunikacji. Jak pewnie wiele osób, lubi siedzieć na fejsie, głównie śledząc harcerskie fanpage, a lubi ich ponad 50! /