21.10. w Golęczewie odbył się Rajd Pieczonego Ziemniaka”Pyra”. Tegoroczną tematyką były podróże po Europie. Zuchy z 8 gromad (Mali Strażacy, Dzióbdzióby, Odważne Lwy, Chuptaczki, Ciasteczkowe Potworki, Białe Wilki, Jastrzębie i Mieszkańcy Boru) na trasie rajdu dowiedziały się, co oznacza „Hasta la vista”, że najpiękniejsze pokazy mody są we Włoszech a na Ukrainie czyta się cyrylicę ukraińską. Oprócz tego pomogły Wampirowi z Transylwanii w przygotowaniu wspaniałego stroju na wieczorną imprezę. W ten sposób osobistości pochodzące z różnych stron świata, które towarzyszyły gromadom, poznały choć kawałek naszego kontynentu. Wszystko zakończyło konsumpcją pyr z ogniska oraz smacznej zupy, a każda gromada w geście uznania została słodko nagrodzona W organizacji rajdu bardzo pomogli harcerze ze 111 Poznańskiej Drużyny Harcerskiej