main-banner

Już po raz 3 chcemy podarować komuś trochę uśmiechu w tym czasie kiedy nikt nie powinien zostać sam. W tym roku zbieramy rzeczy potrzebne Pani Katarzynie i jej ośmioletniej córce Wiktorii. Poprzednie akcje zakończyliśmy dużym sukcesem. Liczymy, że w tym roku również tak będzie.
Wszystko, co uda Wam się zebrać, możecie przynosić do Hufca w trakcie dyżurów. Możecie też zebrać produkty w swojej harcówce i umówić się z nami na jeden duży transport. Jeśli chcesz kupić coś, co szkoda żeby się powtórzyło (odzież/obuwie/upominek) – daj nam znać! (Oczywiście jeśli ktoś nie ma czasu na zakupy, może zrobić przelew. A my zdecydujemy, na co z listy najlepiej przeznaczyć pieniądze – kontakt Natala Ruks.)

Jeśli chcecie się dokładnie dowiedzieć jak działa paczka, jak wybierane są potrzebujące rodziny, to odsyłamy na stronę Szlachetnej Paczki https://www.szlachetnapaczka.pl/co-slychac/module,article_new,action,get,id,18528,t,komu-pomagamy.html
To o czym warto wspomnieć: akcja promuje pomoc ludziom z lokalnej społeczności oraz ma być impulsem do zmian – ponieważ Paczkę można otrzymać tylko raz.

Wielki Finał już 13 grudnia!

OPIS NASZEJ RODZINY ORAZ CO ZBIERAMY
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fiUWGg48XdxptNFnk3A8bTLDdKuaDSRU2QFFT90_FJA/edit?usp=sharing
Postaramy się na bieżąco uzupełniać listę abyście wiedzieli co jeszcze nam brakuje.

Jeśli macie jakiekolwiek pytanie – o konkretne rzeczy, o miejsce/czas dostarczenia, o transport, o cokolwiek
Natala, tel. 506 547 440,
Zuza, tel. 665 101 995