facebook-cover-photo-01
1% – tak w skrócie mówimy o 1% podatku dochodowego osób fizycznych, który od 2004 roku podatnicy mogą przekazywać na organizacje pożytku publicznego. 1% to jedna setna część podatku dochodowego od osób fizycznych (sposób finansowego wsparcia), którą podatnik może przekazać wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.
(www.poradnik.ngo.pl)

1% podatku przekazany na Hufiec ZHP „Piast” Poznań – Stare Miasto wspomoże wychowanie harcerzy wg. wartości zawartych w Prawie Harcerskim. Środki, które przypiszecie nam Państwo w swoich rozliczeniach rocznych PIT za rok 2015 pozwolą na realizację naszego programu wychowawczego, który od ponad 100 lat jest sprawdzoną metodą kształtowania młodych ludzi. Chcąc nam przekazać 1% wystarczy wpisać w PIT nr KRS 0000266321, a jako cel szczegółowy wpisać: Hufiec PIAST Poznań – Stare Miasto.
opp1proc

W wypełnieniu właściwego druku PIT ułatwi program e-pity dedykowany dla naszej organizacji. Program umożliwia przekazanie deklaracji przez internet. Wystarczy kliknąć na obrazek z lewej strony – włączy się strona z programem. PRZEJDŹ NA STRONĘ PROGRAMU.

 

 

Jeżeli chcecie Państwo wesprzeć działalność konkretnej jednostki, należy w „cel szczegółowy” oprócz nazwy Hufca wpisać nazwę konkretnej jednostki (np. Hufiec PIAST Poznań – Stare Miasto 1 SGZ).

Bardzo Państwu dziękujemy za każdy grosz!

1% Państwa podatku, to 100% naszych możliwości!